Описание
сдесь собираются любители Animal jazz!)))
Биография
Формально группа образовалась осенью 2000 года, но на самом деле сформировалась несколько раньше.
Группа записала 4 электрических альбома, 3 акустических, 6 синглов и один DVD, коллектив принял участие в фестивалях «Максидром», «Нашествие», «Крылья», «СКИФ», «Мегахаус», выступали перед группами Rollins Band, Garbage, Clawfinger, Rasmus.
В 2006 году музыканты записали саундтрек к фильму «Граффити» (режиссёр И. Апасян). Премьера фильма прошла с аншлагом в рамках XIX Международного Кинофестиваля в Токио.
В коллекции группы 5 видеоклипов: «Стереолюбовь», «Шаг Вдох», «Три полоски», «1:0 в пользу осени» и «Я».
21 октября 2007 года группа представила публике акустический альбом под названием «1:0 В Пользу Осени». Это первая акустика Animal ДжаZ, записанная в полном составе.
13 марта 2009 года группа презентует свой новый альбом "Эгоист" в ДС Лужники. А 20 марта 2009 года - в Санкт-Петербурге. Далее в других городах России и СНГ в рамках "ЭГОИСТичного тура".
Сами музыканты называют свою стилистику «тяжёлой гитарной эклектикой».
Текущие участники
Александр «Михалыч» Красовицкий — вокалист
Игорь «Военрук» Булыгин — бас-гитарист
Евгений «Джонсон» Ряховский — гитарист
Александр Заранкин — клавишные
Ян Лемский — барабанщик
Юрий Смирнов — звукорежиссёр
Бывшие участники
Сергей Егоров (2000—2004) — барабанщик
Борис Голодец (2000—2004) — клавишные
Станислав Гаврилов (2004—2005) — клавишные
Андрей Казаченко (2005—2007) — клавишные
Дискография
Альбомы
Animalизм, 2002
Стереолюбовь, 2004
Как люди, 2004
Unplugged, 2005
Unplugged. Part II: Raritets, 2006
Шаг Вдох, 2007
1:0 в пользу осени, 2007
Синглы
Антракт, 2002
15, 2003
Если дышишь, 2003
Болеро для Марлен Дитрих, 2003
Шаг Вдох, 2006
Я, 2008
Live-альбомы
ОранджаZ, 2002
Сборники
The Best, 2004
Видео
Зверский Джаз (live) — (2007)
КРИЛА АРТЕМА ЛЕТЮЧОГО
Нам розум дав сталеві
руки-крила І, замість серця,
палкий мотор.
З пісні пілотів
Над громаддям багатоповерхових кам'яниць, над дима¬рями заводів, над зеленим масивом задніпрянських бо¬рів — високо в блакитне небо злетіла легка біла спіралька. Це реактивний літак. На хвилину приглушивши своїм рокотом гомін київських вулиць, він з страшною швидкістю, випереджаючи свій власний звук, полетів на північ.
Я дивився, як танула в блакиті неба довга біляста спі¬ралька, і моя думка сповнювалась гордістю за могутній людський розум, що обернув мрію на дійсність, створив і і казки бувальщину.
Реактивний літак!
Плід давньої мрії, сміливий зліт у височінь проникливої людської думки, витвір довгої напруженої праці вчених, інженерів, техніків, робітників...
1 пригадався мені один мрійник з глухого села на Пол¬тавщині, який на початку цього століття, десь на світанку авіації, захотів сам злетіти в загадкове, нездоланне небо.
Його давно вже нема, він заплатив своїм життям за спро¬бу літати, та якась маленька частка і його мрії, якийсь дале¬кий відгомін його радісного вигуку вчувався мені в по-тужному рокоті реактивного літака...
І я привітно усміхнувся його пам'яті.
В селі Артема вважали за дивака. Горілки не пив, до церк¬ви його хіба що на налигачі тільки затягнеш, тяжко працю¬вав на маленькому клапті землі, що ледве могла прогоду¬вати його сім'ю, а книжки купував. Бувало, на ярмарку люди, спродавшись, і до шинку заглянуть, а він — ні-ні. 1 замість того щоб, як годиться доброму господареві, хиль¬нути чарку-другу й заспівати веселої, він купить на витор¬гувані гроші книжку з малюнками та так же на неї дивиться, так її рукою гладить, немовби хтозна-яке добро придбав! 1 вдома ввечері потім марно лій переводить, луплячи очі в ту книжку. А для чого то? Не пан же який, не піп, навіть не писар з розправи, а прост